Щорічна вечеря для друзів та клієнтів компанії, дівчат, які активно підтримують та розвивають гольф в Україні, відбулася в indoor гольф-клубі Cosmos Golf у Києві.

Щороку цей традиційний вечір наповнений особливим перформансом, що запам’ятовується. Цього разу дивував гостей спеціально запрошений кухар — Юрій Ковриженко — амбассадор української кухні у світі, який активно популяризує нашу кухню за межами країни, займається кулінарною дипломатією, про нього пишуть у гіді Мішлен, а його страви публікують у всесвітньому кулінарному журналі. Для Christmas Ladies Dinner Юрієм було розроблено вишукане меню, яке не лише відкривало нові уподобання гостям, а й включало елементи шоу.

«Ми всі різні, з різних сфер діяльності, з різними інтересами та колом спілкування, основна особливість, яка нас усіх поєднує — це любов до гольфу. Я вдячна тим, хто вже стільки років з нашою компанією та вдячна тим, хто активно розвиває та популяризує цей гарний вид спорту в нашій країні! Гольф — це не лише гра, це стиль життя. У Cosmos Golf ми намагаємося надати клієнтам не тільки найкращий сервіс, запропонувати передові колекції одягу та інвентарю, але й привнести стиль та красу як в український гольф, так і в дозвілля наших гольфістів” — зазначила керівник гольф-простору Cosmos Golf, член Правління Всеукраїнської Федерації Гольфу Тетяна Рибченко.

Колірна гама дрес-коду заходу: срібло, червоний та чорний. Дані кольори були обрані спеціально на підтримку виходу нової серії ключок Stealth світового виробника гольф інвентарю TaylorMade, анонс яких відбувся на початку січня 2022 року. Компанія Cosmos Golf – Ваш надійний провідник у світі гольфу!