З грудня по березень у нашому просторі кожної неділі проходив день жіночого гольфу в рамках CosmosGolf Indoor Ladies Golf Tour 2019/2020. Організатором турніру виступив Open Ladies Golf Tour за підтримки Всеукраїнської Федерації гольфу. Турнір проходив у форматі – індивідуальний стейблфорт з урахуванням гандикапу, стартовий гандикап – 20% від точного гандикапу. В залік йшов найкращий результат дня.

Щосереди під час 3-х годинного раунду гри гольфістки мали можливість грати на найкращих гольф-полях світу, адже наша бібліотека налічує понад 56 гольф-полів. Кожний етап турніру – яскрава віртуальна подорож на нове поле. До участі у турнірі запрошувались як досвідчені гольфістки, так і новачки, які роблять свої перші кроки у світ гольфу.

За підсумками 5 кращих результатів кожної з учасниць турніру переможницею стала Наталя Лихенко. “Ми щиро вітаємо Наталю і з радістю даруємо подарунковий лімітований набір іменних м’ячів для гольфу PRO V1 від компанії Titleist. Бажаємо нових перемог і задоволення від участі у майбутніх турнірах. Ми завжди раді зустрічати у Cosmos Golf всіх бажаючих поринути у світ гольфу і вдосконалити свої навички, адже гольф-симулятори допомагають підтримувати гарну форму протягом року і дозволяють підготуватися до нових турнірів, не виїжджаючи за місто – зазначила власниця гольф-простору Cosmos Golf Тетяна Рибченко

Нагородження переможниці відбулося 6 червня під час проведення II етапу Open Ladies Golf Tour 2020 на гольф-полі “Козин”. На турнірі були присутні українські гольфістки з усієї країни. У підтримку спортсменок в окремому заліку прийняли учать і чоловіки.

Сosmos Golf вітає всіх учасників і переможниць турніру і чекає у себе гольфісток для гри на гольф-симуляторах за подарунковими сертифікатами.