6 грудня 2019 року у Києві відбулося відкриття унікального гольф клубу COSMOS GOLF. Цю подію не змогли пропустити багато успішних особистостей і шанувальників благородного спорту, які прибули оцінити новий комплекс.

Власниця і член правління федерації гольфу України Рибченко Тетяна створила унікальний простір: тут вперше в Україні були встановлені гольф-симулятори, аналогічні тим, які є вдома у Дональда Трампа та Майкла Джордана.

“COSMOS GOLF будувався майже два роки, і на сьогоднішній день це унікальний проект для України, один з кращих в Європі. Ми хотіли створити такий простір саме в межах міста, для всіх любителів гольфу. Такі тренажери — це прекрасна можливість для спортсменів-гольфістів тренуватися в будь-яку пору року. Такі ж Full Golf Swing симулятори сьогодні є у Дональда Трампа, Майкла Джордана, у багатьох відомих гольфістів та в іменитих гольф-клубах, а тепер і в Україні”, – розповіла власниця гольф-простору Cosmos Golf, член Правління Всеукраїнської Федерації Гольфу Тетяна Рибченко.

COSMOS GOLF — це більше, ніж класичний гольф-клуб. Тут кожен гість знайде те, що принесе йому максимальний заряд позитивних емоцій. У сучасному комплексі розмістилася тренувальна зона з єдиними в Україні американськими гольф-симуляторами Full Swing з функцією «мульти-спорт», а також магазин професійного обладнання для гольфу, бар, сигарна кімната і спеціальна зона для гри в гольф на даху — Rooftop Driving Range.

У відкритті гольф-простору також взяв участь Президент Всеукраїнської Федерації Гольфу Віталій Хомутиннік.

“Це перша локація в Україні подібного формату для діючих гольфістів та залучення нових спортсменів. Тренери клубу за допомогою симулятора зможуть легко зацікавити грою в гольф дітей та розповісти їм більше про цей вид спорту. Одне з основних завдань Федерації — популяризація та залучення нових гольфістів до цього виду спорту, і даний гольф-простір буде нам в цьому допомагати”, – повідомив він.

Гості урочистого відкриття COSMOS GOLF змогли оцінити всі переваги нового простору, більше дізнатися про улюблений спорт і можливості ексклюзивних симуляторів, а також поспілкуватися з однодумцями в невимушеній атмосфері.