Офіційний сайт

Компанія Cosmos Golf Ukraine є офіційний дистриб’ютором FootJoy в Україні. На сьогоднішній день компанія FootJoy — світовий лідер по виробництву взуття, рукавичок, аксесуарів та одягу для гольфу.

З моменту заснування в 1857 році і по теперішній час, основна мета компанії — це розробка і вдосконалення технологій в області взуття та аксесуарів для гольфу. Лінійка взуття DryJoys — найпопулярніша серія компанії. Взуття водостійке, зручне і забезпечує максимальну стабільність гравця під час гри. Лінійка FJ ICON — взуття преміум класу класичного дизайну. Система шнурівки BOA, яка використовується для лінійки ReelFit зручно і надійно закріплює взуття без використання традиційної шнурівки. З лінійкою MyJoys можливо самостійно створити власний дизайн взуття.

Для виробництва рукавичок використовують як натуральну шкіру так і синтетичні матеріали. Серед широкого асортименту можливо підібрати як рукавички з натуральної шкіри, так і з синтетичних матеріалів, парні рукавички для дощової погоди, і полегшений літній варіант.

З кожним роком асортимент FootJoy розширюється, незмінним залишається висока якість продукції.

В магазині Cosmos Golf Ви завжди можете придбати товари для гольфу від FootJoy.