Графік роботи:

ПН-НД: 10:00–20:00

0
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння

Вуди та гібриди

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Вуди та гібриди

Вуди та гібриди є важливими ключками у сумці гольфіста, які використовуються для ударів на середню та довгу відстань. Вони мають довші шафти, ніж айрони, але коротші, ніж драйвер. Голови вудів традиційно були виготовлені з дерева, відсюда й їх назва, але сучасні вуди часто виготовляються з металу чи композитних матеріалів. Гібриди - це комбінація властивостей вудів та айронів, що робить їх особливо корисними у різних ситуаціях на полі.  

5 цікавих фактів про вуди та гібриди:

  1. Назва "вуди" походить від традиційного матеріалу, з якого вони були зроблені — дерева. Сучасні вуди, однак, часто виготовляються з металу або композитних матеріалів.
  2. Гібриди були введені в гольф у відповідь на потребу гравців мати ключку, яка поєднує властивості вудів та айронів для кращого контролю та відстані.
  3. Багато гравців вважають гібриди легшими для використання, особливо у складних ситуаціях, таких як гра з трави або з піску.
  4. У минулому вуди зазвичай використовувались для вдарів на далеку відстань після драйвера. Проте з появою гібридів багато гравців віддали перевагу їм, оскільки вони надають більший контроль.
  5. Із застосуванням технологічних інновацій голови вудів стали більшими і ширшими, що дозволяє гравцям здійснювати м'ячу далекі та стабільні політи.
Вгору