Світ гольфу активно розвивається i cьогодні неможливо уявити собі тренування і гру в гольф без гольф-симуляторiв, якi стають невід’ємною частиною тренувального процесу. Симулятор дає значно більше інформації про виконаний удар, ніж гра на реальному полі, і саме тому гольф-симулятор, на якому здійснюється тренувально-ігровий процес, повинен бути точним, надійним, а також максимально наближеним за фізичними властивостями до реального гольфу. Все це втілено в гольф-симуляторах Full Swing, якi є на сьогодi кращими серед технологій віртуального гольфу.

Симулятори Full Swing оснащені високошвидкісною камерою ION3 і двома підлоговими панелями інфрачервоних хвиль, саме тому на екран виводяться найточніші характеристики вашого свінгу та польоту м’яча. Управління налаштуваннями і режимами симулятора відбувається через сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Гра на інтерактивному майданчику з відтворенням 56 реальних ігрових полів світу не поступається по азарту, фізичному навантаженню та технічній складності грі на справжньому полі.

Гольф-симулятори Full Swing – перевіренi часом найпопулярнішi в світі професійнi інтерактивнi тренажери для навчання гри в гольф, якi дозволяють удосконалювати техніку спортсменів-гольфістів.

Аналіз голови ключки

Високошвидкісна камера відтворює підхід головки ключки  до м’яча та демонструє  информацію на экрані після кожного удару

Точність зчитування польоту м’яча

Коли м’яч перетинає інфрачервоні доріжки, вимірюється його швидкість, кут вильоту і траєкторія

Найреалістичніший політ м’яча

На сьогодні найдосконаліша технологія відтворення характеристики польоту м’яча серед гольф-симуляторів.

Симулятори Full Swing з функцією Multisport дозволяють грати в хокей справжньою ключкою та шайбою, тренувати штрафні удари на футбольному стадіоні, здійснювати ідеальну гру в бейсбол, баскетбол, Zombie Dodgeball.