Офіційний сайт

Компанія Cosmos Golf Ukraine є офіційний дистриб’ютором Titleist в Україні.

Titleist — світовий лідер товарів для гольфу. Назва марки говорить сама за себе: «titleist» — «володар титулу». Історія бренду почалася у 1932 році, коли ще молоді випускники MIT Філ Янг і Фред Боммер вирішили стати партнерами, і випустили перший м’яч, який пізніше отримав відомий логотип Titleist.

Успіх прийшов відразу після того, як м’яч від Titleist став першим на US Tour більше 50 років тому і потім у 1980 році на European Tour, на якому багато гольфістів змогли гідно оцінити і визнати кращою марку Titleist.

Завдяки майстерності та вмінню, а також величезній прихильності до своєї справи таких людей як Скотті Камерон і Боб Вокей, паттери і веджі Titleist користуються популярністю на різноманітних турнірах та в гольф-магазинах по всьому світу.

«Серйозні ключки для серйозних гравців у гольф», — непростий девіз бренду, адже Titleist популярна і шанована марка серед таких гравців як Адам Скотт, Рорі Макілрой, Стів Стрікер, Білл Хаас, Нік Ватней, Джефф Огілві.

Протягом багатьох років Titleist чудово справляється зі своєю головною задачею, яка полягає в тому, щоб забезпечувати високоякісними товарами для гольфу.

У нашому магазині Cosmos Golf Ви завжди можете придбати товари для гольфу від Titleist.